Konferencia venovaná misii v meste

V dňoch 15. – 16. marca 2015 v hoteli KLAR v Liptovskom Mikuláši sa z iniciatívy Biskupského úradu Východného dištriktu ECAV uskutoční konferencia pod názvom „V šedej zóne mesta“. Prihlásiť sa môžete do 6. 3. 2015. Viac tu.
Prednášajúci hostia zo zahraničia budú prezentovať predovšetkým skúsenosti zo služby v tejto oblasti. Veríme, že konferencia prinesie mnohé živé podnety pre misijnú službu našej cirkvi v mestskom prostredí.

Na konferenciu sú pozvaní všetci, ktorým leží na srdci táto misijná oblasť služby našej cirkvi. Predovšetkým však pozývame predsedníctva mestských cirkevných zborov a členov presbyterstiev.
Obsahový a časový program konferencie, ako aj podmienky prihlasovania si nájdete v priloženom bulletine.