Darujte hračky deťom

Medzinárodný cirkevný zbor ELCA v Bratislave a CZ ECAV Konventná, Dúbravka a Rača v spolupráci s Hračkárstvom Hravý svet pripravili dobročinnú akciu „Daruj a budeš obdarovaný“. Ide o zbierku hračiek na Vianoce pre deti z Diagnostického centra pre deti.
Hračkárstvo Hravý svet, s. r. o., sa nachádza na Baštovej 7 v Bratislave. Hračky sú určené pre deti z Diagnostického centra pre deti, Slovínska 1, 821 04 Bratislava, www.dcpredeti.sk.

Zákazníci majú možnosť kúpiť v uvedenom hračkárstve darček pre deti z DC, ktoré zbierajú pracovníci hračkárstva. Pred Vianocami budú hračky odovzdané p. riaditeľke DC Ľubici Murínovej, ktorá sa postará o rozdelenie týchto darčekov.

Za nákup darčeka pre deti z DC v cene 10 € a viac zákazníci dostanú zľavu 10 % na vlastný nákup a malý darček; za nákup darčeka pre deti z DC v cene 20 € a viac dostanú zľavu 20 % na vlastný nákup a darček.

Ak zákazníci pri nákupe hračiek ukážu, že si kúpili časopis Nota Bene, dostanú darček navyše. Týmto spôsobom chceme podporiť aj predaj časopisu Nota Bene, ktorý pomáha reintegrácii ľudí bez domova späť do normálneho života.

Vložené 11. 12. 2012