Pracovný aktív dozorcov Evanjelickej cirkvi a. v. na Slovensku 2015

Generálny dozorca Evanjelickej cirkvi a. v. na Slovensku pozýva dozorcov a ďalších funkcionárov cirkevno-organizačných jednotiek ECAV na Slovensku (cirkevný zbor, seniorát, dištrikt) na pracovný aktív,
ktorý sa bude konať v sobotu 27. 6. 2015 v priestoroch ÚVZ Technickej univerzity v Herľanoch. Prihlášky: do 23. 6. 2015.
Začiatok aktívu je o 9.00 hodine.

Na stretnutí by sme mali diskutovať a vymeniť si názory na tieto témy:
• uplatnenie neordinovaných v cirkevnom zbore a v cirkvi,
• práca s mládežou,
• odluka financovania cirkví od štátu,
• efektívne využívanie cirkevného majetku.

Obed:
Pre registrovaných účastníkov budeme zabezpečovať obed. Prosíme preto dodržať termín registrácie.

Ubytovanie:
Pre tých účastníkov, ktorí majú záujem o nocľah z piatka na sobotu, prípadne zo soboty na nedeľu, pripravíme ubytovanie v mieste konania aktívu, prosíme preto o nahlásenie tejto požiadavky.

Registrácia:
Elektronická registrácia cez Prihlasovanie bola ukončená.
V prípade, že nemáte prístup na internet, môžete sa prihlásiť aj písomne na adrese GBÚ ECAV na Slovensku, Palisády 46, P. O. BOX 289, 810 00 Bratislava, alebo telefonicky u Leopolda Kulaviaka na čísle 0918 828 004.
Uzávierka prihlášok je 23. 6. 2015.

Zoznam prihlásených účastníkov

Teším sa na stretnutie s Vami a na spoločné rozhovory.

Vložené 6. 5. 2015