Grantový program na podporu projektov pre zahraničných Slovákov

Grantový program  na podporu projektov pre zahraničných Slovákov

Výbor misie ECAV na Slovensku vypisuje grantový program na podporu aktivít cirkevných zborov ECAV na Slovensku, príp. iných spoločenstiev v rámci ECAV na Slovensku, ktoré budú zamerané na spoluprácu so zahraničnými Slovákmi. Termín: najneskôr do 15. mája 2016.
Úlohou Výboru misie ECAV na Slovensku je v zmysle Štatútu Výboru misie ECAV na Slovensku pomáhať cirkevným zborom pri organizovaní misijných aktivít, ako aj povzbudzovať a iniciovať zahraničnú misiu.

Uvedený grantový program je určený evanjelickým cirkevným zborom, príp. iným spoločenstvám ECAV na Slovensku, ktoré na rok 2016 pripravujú nejakú aktivitu pre zahraničných Slovákov.

Výbor misie ECAV na Slovensku ponúka finančnú podporu takýchto aktivít, ak cirkevný zbor o ňu požiada najneskôr do 15. mája 2016 prostredníctvom projektu, v ktorom popíše plánovanú aktivitu, vytýči cieľ a priloží plán financovania spolu so žiadosťou o finančnú podporu.

Projekty môžete poslať elektronicky na adresu misia@ecav.sk alebo písomne na adresu: Mgr. Štefan Kiss, tajomník GBÚ pre vzdelávanie a misiu, Generálny biskupský úrad ECAV na Slovensku, Palisády 46, P. O. BOX 289, 810 00 Bratislava. Vložené 28. 4. 2016