SLOVO NA TÝŽDEŇ k pôstu

Bratia a sestry v Ježišovi Kristovi, v tomto pôstnom období vám na stránke Internetovej televízie ECAV na Slovensku v rubrike SLOVO NA TÝŽDEŇ prinášame duchovné príhovory k jednotlivým pôstnym nedeliam.
Ako druhý prinášame príhovor brata konseniora Ivana Muchu k 2. pôstnej nedeli 4. 3. 2012.

Na ITV ECAV môžeme zaradiť aj videozáznamy z podujatí vo vašich cirkevných zboroch (zostrih v trvaní max. 20 minút; v úvode musí byť uvedený názov a miesto podujatia a na záver autor videa).
Videá z vašich cirkevných zborov nám, prosíme, posielajte len vo formátoch uvedených na www.ecav.sk/itv.

Príspevky môžete ukladať priamo na náš FTP server: ftp-srv.ecav.sk. Prístupové údaje žiadajte na adrese webmaster@ecav.sk.

Aktualizované 4. 3. 2012