Pre účastníkov osláv Žilinskej synody

Informácie o ubytovaní, stravovaní, doprave a parkovaní
Ubytovanie
Prihlásení účastníci budú ubytovaní v Ubytovacom zariadení Veľký diel, Ul. Vysokoškolákov 20, Žilina. Ubytovať sa môžu už doobeda. Izby treba uvoľniť v deň odchodu do 9.00 hod.
Tí, ktorí sa doteraz neprihlásili na ubytovanie a majú oň záujem, môžu sa prihlásiť individuálne cez Ubytovacie zariadenie Veľký diel Žilina za komerčnú cenu na tel. č. 041 5652531, e-mail: kadorova@dorm.uniza.sk. Platiť budú priamo na mieste.
Ďalšie informácie o ubytovacom zariadení získate na www.vd.internaty.sk

Stravovanie
Raňajky pre ubytovaných účastníkov sú zabezpečené v Stravovacom zariadení Žilinskej univerzity, Ul. Vysokoškolákov 26. Tu budú aj večere počas II. evanjelických cirkevných dní.

Tí, ktorí sa budú prihlasovať individuálne, si môžu objednať stravu na adrese: Daniela.Slovakova@uniza.sk, ak budú skupina minimálne 10 osôb.

Účastníci Teologickej vedecko-historickej konferencie majú obedy a večere zabezpečené v hoteli Slovakia.

Doprava
Parkovanie počas II. evanjelických cirkevných dní bude zabezpečené pre autobusy a autá podľa priložených mapiek (pozri tu).

Svoje autá a autobusy si označte zaslaným logom II. evanjelických cirkevných dní.

V piatok, sobotu a nedeľu ráno bude premávať kyvadlová doprava z ubytovacieho zariadenia do centra mesta (priložený harmonogram).

V prípade záujmu môžete využiť Parkovací dom, ktorý sa nachádza v centre mesta.

MAPKY a harmonogram pozri v ozname nižšie.

Parkovanie autobusy
Parkovanie osobé autá