Mládežnícky festival v Drážďanoch

Nadácia „Frauenkirche Dresden“ pozýva našich mládežníkov na mládežnícky festival EVA – Peace Academy 21. – 24. 5. 2010 (svätodušné sviatky) vo Frauenkirche v Drážďanoch. Prihláste sa čím skôr – pozri prílohy.
Usporiadatelia očakávajú príchod veľkého počtu mládežníkov. Zahraničným hosťom ponúkajú možnosť pricestovať už vo štvrtok, aby si v piatok mohli prezrieť mesto s anglicky hovoriacimi sprievodcami. Rovnako je zabezpečená aj permanentná starostlivosť o účastníkov podujatia poverenými osobami.

Hostia zo strednej a východnej Európy si hradia znížený príspevok vo výške 35,- € za ubytovanie s raňajkami a za účasť na programe; nemeckí účastníci si hradia príspevok vo výške 95,- €.

Usporiadatelia môžu prispieť na cestovné náklady do výšky 150 €/osoba.

V prípade otázok sa obráťte priamo na sestru Stephanie Kubschovú z Nadácie Frauenkirche Dresden.

Prosíme, aby ste Vašu účasť na mládežníckom festivale nahlásili aj na zahraničnom oddelení GBÚ sestre Marcele Kmeťovej na adrese ausland@ecav.sk.

Plagát - Pozývací list - Prihlasovací formulár

Vložené 8. 4. 2010